0

Elita dhe Gjiko ka disa ditë që janë bërë prindër.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Fotot e tij që në ditët e para i kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dalur, por në këtë foto Elita duket ende paksa e shëndoshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE