0

Kida vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur tejet bukur dhe me stil.

Ҫizmet e saj të veҫanta janë ato që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE