0

Greta Koçi është këngëtarja nga Shqipëria e që me zërin dhe pamjene saj u bë tejet e njohur në publik.

Ajo nisi karrierën si 16 vjeçare dhe si e tillë u njoh nga publiku, shkruan ORAvip.

Greta për një kohë u përkushtua edhe në politikë e që më vonë e la për t’u angazhuar vetëm në muzikë.

Tashmë Greta është shumë aktive për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, Greta duket se është dobësuar shumë.

Edhe me këtë pamje, këngëtarja e njohur po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE