0

Të dielën u martua djali i Remzie Osmanit.

Ata morën nusen me kurshq dhe sot pritet ta bëjnë dasmën e madhe, shkruan ORAinfo.

E ata që morën vëmendjen janë padyshim familja e Remzies.

Nusja e vëllait të saj Nexhatit u duk shumë bukur në dasmën e Gëzimes e Hamzës.

Ndërsa pas dasmës ajo ka publikuar një foto ku shihen të gjithë së bashku, e me këtë foto ka uruar ҫiftin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE