0

Kaltrina është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo përveç që njihet për zërin e saj, po ashtu ka një stil shumë të veçantë, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është e martuar qe disa vite dhe ka një vajzë.

Krahas muzikës, Kaltrina është shumë aktive në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me ngjyrë blu.

Kaltrina po duket tejet e bukur dhe elegante me këtë pamje.

Me anë të kësaj fotografie, Kaltrina ka uruar të gjithë për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

“Urime Kosova ime”- ka shkruar Kaltrina në postimin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE