0

Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë moderatore shumë e dashur për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dal me shoqen e saj dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE