0

Kaltrina Selimi vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku.

Ajo vazhdon të sjellë këngë, që pëlqehen dhe rezultojnë shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Kaltrina ka një numër të madh të fansave, për të cilët ajo është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Kaltrina sot ka publikuar një pamje në të cilën tregon se ka dalur jashtë për të ngrënë darkë.

Duket se këngëtarja në fjalë nuk është shumë e mirë në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE