0

Kaltrina është shumë e dashur për publikun.

Ajo vazhdon të sjellë këngë, që pëlqehen dhe rezultojnë shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Kaltrina ka një numër të madh të fansave, për të cilët ajo është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Kaltrina sot ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të bardha dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE