0

Egzona vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo dhe burri i saj Albatriti u bënë prindër të dy binjakëve para pak muajve, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar në profesionin e saj, Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në fitnes, por sërish nuk po mund të fsheh kilogramët e tepërt./ORAinfo/

SHPËRNDAJE