0

Qëndresa është bashkëshortja e Labit.

Ata u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media, shkruan ORAinfo.

Edhe Labi edhe Qëndresa janë shumë të dashur për publikun, si dhe janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Ata të dy sot janë bërë prindër të një vajze të quajtur Rroa.

E pas kësaj, Qëndresa ende nuk ka bërë ndonjë postim në rrjetet sociale.

Duket se ende nuk është forëcuar mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE