0

Kaltrina vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto me disa mikesha të saj.

Ajo që bie në sy është se Kaltrina i ka drejtuar flokët dhe po duket shumë bukur por edhe ndryshe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE