0

Adelina Ismaili dhe Zanfina Ismaili janë shumë të dashura për publikun.

Dy këngëtaret motra, Adelina Ismaili dhe Zanfina Ismaili në bagazhin e tyre artistik kanë një numër të madh projektesh muzikore të cilat edhe sot dëgjohen me shumë qejf.

Mirëpo jo pak e njohur për publikun ka qenë edhe motra e tyre Ema ani pse ajo nuk është marrë me muzikë.

Emri i saj përmendet shpesh nëpër media dhe në fokus të veçantë janë linjat trupore të saj.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie që Zanfina e bëri në Instastoryn e saj, Ema lë të dyshohet në mos është femra më seksi në familjen Ismaili, duke i lënë anash Adelinën e Zanfinën.

Në këtë foto Ema ka treguar vithet bombastike.

SHPËRNDAJE