0

Gëzimja është nusja e djalit të Remzie Osmanit.

Para pak ditësh ajo dhe Hamza i dhanë fund beqarisë, shkruan ORAinfo.

Ata bën një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë.

Pas dasmës, Hamza ka publikuar një pamje ku shihet se ka dalur jashtë për të ngrënë.

Duket se nusja e re ende nuk di të gatuajë për burrin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE