0

Zbulohet e vërteta për konkurrentin më të ri në emisionin “Përputhen”.

Emisioni “Përputhen” është njëri ndër emisionet më të shikuara të momentit.

Para dy ditësh një konkurrent i ri iu është bashkangjitur këtij emisioni, Atdhe Xharavina që vinte nga Gjakova ishte konkurrenti i fundit që iu është bashkuar emisionit “Përputhen” gjatë këtij viti.

Në rrjet qarkulluan disa zëra që Atdheun veç se e kishin njohur konkurrentët e “vjetër” dhe bënë sikur nuk e njohën në momentin që ai hyri në emision.

Këtë trazirë e shkaktoi një ish konkurrent i sezonit të kaluar i “Përputhen” Alban Dyrmishi.

Ai publikoi një foto teksa shkruante, “Si bënin, sikur s’e njihnin këtë tipin. Atdheu na qenka dashnori i fshehtë i ju e dini se kujt.”

Më pas kjo u hodh poshtë pasi që disa burime zbuluan se ajo darkë ku shihet Atdheu në foto ishte bërë të shtunën e poashtu edhe ajo puntantë kur ishte futur konkurrenti në fjalë në emision ishte bërë po atë ditë.

SHPËRNDAJE