0

Gjiko dhe Elita janë shumë të dashur për publikun tonë.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë dhe është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto, ku shihet Gjiko duke fjetur.

A thua si do të reagojë ai kur ta shoh këtë fotografi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE