0

Gëzime Krasniqi është reja e Remzie Osmanit.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet burri i saj duke vozitur, ndërsa ajo po këndon./ORAinfo/

SHPËRNDAJE