0

Fjolla Svirca është bashkëshortja e Albanit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet pranë një dritareje dhe ka publikuar vetëm këmbët.

Duket se Fjolla ka ndarë pak kohë për ta relaksuar vetën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE