0

Eni dhe Genci janë ndër ҫiftet më të reja të estradës.

Nuk ka shumë kohë që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, më në fund zyrtarizuan lidhjen e tyre, shkruan Kosovarja.

Natyrisht, që tanimë të gjithë kemi pritur një fejesë nga dyshja, e që mesa duket më në fund u realizua.

Kjo pasi që nga imazhi i fundit që ka publikuar Genci, u vërejt një unazë ari në dorën e tij, e që tashmë vërehet dukshëm senuk ka vend për dyshime

Kujtojmë se dyshja e famshme, ka disa ditë që po gjenden në pushim në Tajlandë, vend ky i ëndërrave për të gjithë.

SHPËRNDAJE