0

Elita Rudi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Tani që është në pushim të lindjes, Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe shumë në formë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE