0

Eni Koҫi është shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë aktive si me projekte ashtu edhe me postime të ndryshme, shkruan ORAinfo.

U përfol shumë për lidhjen e saj me reperin e njohur, Genc Prelvukaj, por ata asnjëherë nuk folën për këtë lidhje.

Duket se tashmë shprehën gatishmërinë që t’i japin fund fjalëve, duke publikuar një foto të përbashkët.

Në foton në fjalë, ҫifti po duken shumë bukur dhe mjaftë mirë krahë njëri-tjetrit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE