0

Engjëllusha Saliku është shumë e dashur për publikun tonë.

Engji u bë e njohur në fillim si vajza e këngëtares, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Tani ajo është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesionin e saj.

Engji sot ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur e tëra në të zeza dhe poza e saj duket paksa provokative./ORAinfo/

SHPËRNDAJE