0

Engji tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet socialem, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka publikuar një foto të Matinit, i cili është veshur shumë bukur.

“Dundasko jem i vogël”- ka shkruar Engji në foton në fjalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE