0

Learta e Engji janë dy personazhe shumë të përfolura.

Reja dhe vajza e Shyhrete Behlulit komentohen shumë si për profesionet e tyre ashtu edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Ato dje janë rregulluar nga Njomza dhe u dukën si dy bukuroshe.

Pas kësaj Njomza ka publikuar një foto të të dyjave./ORAinfo/

SHPËRNDAJE