0

Gjiko dhe Elita vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë dhe është shumë aktive.

Mjaftë aktiv është edhe Gjiko me postime të ndryshme.

E sot ai ka publikuar një pamje shumë të ëmbël të Elitës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE