0

Elita Rudi është ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo është shfaqur me një veshje interesante, veshje kjo e blerë në dyqanin e nusës së Albatritit, Egzonës.

E pas kësaj, ajo ka bërë një foto me këtë veshje, duke bërë një përshkrim të bukur.

“Po rritemi së bashku”- ka shkruar Elita./ORAinfo/

SHPËRNDAJE