0

Egzona vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka puvlikuar një pamje ku shihet vajza e madhe Amelia me binjakët.

Duket se Amelia i do shumë vëllaun dhe motrën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE