0

Egzona e Albatriti janë çifti më i përfolur.

Ata janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, një djalë dhe dy vajza, shkruan ORAinfo.

Ndonëse janë shumë të angazhuar në profesionet e tyre, ata nuk hezitojnë të jenë shumë aktiv në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot Egzona ka publikuar një foto ku shihet ushqimi të cilin ajo po e ha.

Duket se Egzona ende nuk di të gatuajë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE