0

Egzona dhe Albatriti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sonte ajo ka publikuar dy foto me fustana të ndryshëm në të cilën po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE