0

Egzona është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo dhe burri i saj Albatriti u bënë prindër të dy binjakëve para pak muajve, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar në profesionin e saj, Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto me një nga efektet e Snapit.

Edhe pse kohë me shi, duket se kjo nuk po e ndal Egzonën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE