0

Edona Llaloshi vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona nuk mungon si me këngë të reja ashtu edhe me prezencë në mbrëmje të ndryshme e koncerte.

Krahas kësaj është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me një fustan të verdhë, e që barku i duket paksa i fryrë.

Por, kohvëve të fundit ajo vesh fustana me ndonjë model tek pjesa e barkut, për ta fshehur atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE