0

Edona Lalloshi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo komentohet shumë si për zërin e saj, ashtu edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil, shkruan ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE