0

Gëzimja dhe Hamza kanë vendosur që t’i japin fund beqarisë.

Ai u martua me Gëzime Krasniqin, një vajzë shumë e bukur, shkruan ORAinfo.

Nusja së pari shkoj në shtëpinë e burrit, ku bëri foto me familjarët.

Ndërsa në pamjet tek frizerja, Gëzimja duket shumë nervoze.

E kjo padyshim se është normale, për një nuse para dasmës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE