0

Linda vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë dhe si gjithmonë me veshje të ҫuditshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE