0

Nora Istrefi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, shkruan ORAinfo.

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit ajo po duket me të vërtetë shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE