0

Adelina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet duke folur me kamerë me vëllaun e saj.

Përmes këtij postimi ajo ka treguar se po i mungon shumë vëllau./ORAinfo/

SHPËRNDAJE