0

Gjiko dhe Elita vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë dhe është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar disa pamje me anë të së cilave ka kujtuar dasmën e saj.

Duket se Elita është mërzitur duke qëndruar në shtëpi e tani po merret më shumë me postime nga e kaluara./ORAinfo/

SHPËRNDAJE