0

Ish-burri i Sasës është i njohur për publikun, ai është Albert Sylejmani .

Ata kanë katër fëmijë bashkë dhe tashmë vazhdojnë jetën të ndarë, shkruan ORAinfo.

Alberti ka një të dashur të re, e ajo është Liridona Selmani, arkitekte.

Sot ata kanë publikuar një foto së bashku, ku Liridona edhe pse pa grim, duket mjaftë e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE