0

Arta Nitaj tashmë është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veqantë, shkruan ORAinfo.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete plot shkëlqim.

Si gjithmonë, Arta po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE