0

U martua djali i vetëm i Remzie Osmanit.

Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, shkruan ORAinfo.

E ajo që duket se i është gëzuar më së shumti martesës së vëllait është vajza e Remzies, Riola.

Ajo publikoi pamje nga më të ndryshmet nga dasma.

Por, ajo që ra në sy është se i dashuri i saj nuk u shfaq askund.

A thua nuk ka qenë ai pjesë e dasmës së Gëzimës dhe Hazmës!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE