0

Luljeta është bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot Meda ka publikuar një foto ku shihet në mesin e Arbnorësh dhe Shkendës, dy super-femrave shqiptare.

A thua Lulja do të xhelozojë për këtë foto të burrit të saj!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE