0

Njomza Martinaj tashmë është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza tani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Postimet më të shumta kanë të bëjnë me punën e saj.

E sot ajo ka publikuar një foto të dy motrave që duken se janë binjake dhe i ka rregulluar për mbrëmjen e maturës.

Të dyja po duket shumë të bukura pranë njëra-tjetrës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE