0

Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Përmes Instagramit ajo ka treguar se mbrëmë ka qendruar tek kunata e saj, Neca.

E për të kaluar kohën ato së bashku kanë pranuar pyetje nga ndjekësit e tyre në Instagram dhe së bashku janë përgjigjur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE