0

Learta Jakupi u bë e njohur si nusja e djalit të Shyhrete Behlulit.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me dy fustanat e saj më të ri të dyqanit.

Të dy po duken shumë përrallor./ORAinfo/

SHPËRNDAJE