0

Albiona Muqiqi është kunata e Egzonës e motra e Albatritit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet se ka dal mbrëmë dhe është dukur shumë seksi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE