0

Kaona u bë shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është vajza e aktorës së njohur kosovare, Adriana Matoshit, shkruan ORAinfo.

Prindërit e Kaonës janë të ndarë dhe po vazhdojnë jetën secili në formën e vet.

Kaona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë dhe po duket shumë provokative./ORAinfo/

SHPËRNDAJE