0

Tashmë është shumë e përfolur në publik.

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur, Daut Haradinajt.

Ata janë shumë të përfolur për jetën e tyre private e të cilën nuk hezitotojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Është Lola ajo më aktive në Instagram e pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë po duket me shumë stil dhe shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE