0

U bë e njohur si kunata e Leartës, e ajo është Neca Ternava.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilën na prezanton nga brenda me veturën që burri i bëri dhuratë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE