33.5 C
Kosova, Prishtina
Saturday, July 20, 2024

Foto e Ditës

Të fundit

Kiara me fustan të zi po duket një ‘damë’ e vërtetë

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin. Në fotografinë...

A ka mundësi të ribashkohet me Fjolla Morinën? Flet për herë të parë Fisnik...

Fisnik Syla tregon sa a ka mundësi të ribashkohet me Fjolla Morinën. Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam...

Embelsire e thjeshte me pak perberes

Përbërsit: 4 vezë 1 gote ujit sheqer (200gr) 1 luge gjelle uje te ftohet 1 gote ujit qumesht (200 ml) 1 gote cajit vaj(100ml ) 1.5 gota ujit miell 2 luge...

Adelina del për kafe, me këtë veshje merr vëmendjen e të pranishmëve

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë. Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si...

Arbana Osmani bëhet sërish nënë, zbulon gjininë dhe emrin e foshnjës

Prezantuesja e njohur shqiptare Arbana Osmani, është bërë nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vajzë e cila quhet Zoi. “Bekimi i tretë...