0

Ryva Kajtazi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka ekspozuar këmbët dhe po duket shumë provokative./ORAinfo/

SHPËRNDAJE