0

Albiona Muqiqi tashmë është e njohur për publikun.

Ajo është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar mjaftë bukur.

Ndër të tjera, Albiona po duket edhe shumë atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE